Get Adobe Flash player

Białystok i całe podlaskie też lata z Niemieckimi Biurami Podróży - Zaprasza Biuro Podróży z Podlasia.

Super ceny na kierunki Egzotyczne jak i z dojazdem własnym.

Porównaj oferty Niemieckich organizatorów z Polskimi sprawdź i wybierz TAŃSZY!

 

Instrukcja korzystania z systemu rezerwacji Niemieckich Biur Podróży.

 

Pamiętaj korzystając z oferty Niemieckich Biur Podróży wykup oddzielnie polisę ubezpieczeniową gdyż nie jest ona zawarta w umowie o świadczenie usług turystycznych.

 

Wyszukiwanie ofert Niemieckich Organizatorów wybieramy zakładkę Podróże:

WYCIECZKA - transport lotniczy

HOTELE - dojazd własny

 

Pamiętaj rezerwując imprezę turystyczną z wylotem z Niemiec że godzina wylotu tak jak w przypadku polskich biur podróży może zostać przesunięta! A więc jeżeli planujesz dotrzeć do Niemiec z Polski samolotem uwzględnij możliwość przesunięcia godzin wylotu w danym dniu na imprezę turystyczną.

 

Imprezę turystyczną możesz zarezerwować na dwa sposoby bezpośrednio ze strony www lub też "szczególnie polecamy" kontakt telefoniczny bądź meilowy jak również wizytę w oddziale, dzięki tej formie wyjaśnimy wszystkie niejasności i postaramy się wybrać dogodny sposób dotarcia do lotniska w Niemczech jak i wykupienia odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej.

 

Najlepszą a zarazem najtańszą formą zapłaty za imprezę turystyczną jest płatność bezpośrednio w lokalu w EURO zakupionym w kantorze.

 

Jeżeli chcesz otrzymać tłumaczenie ogólnych warunków umowy Niemieckich organizatorów prosimy o kontakt biuro@bpakwilon.pl

 

 

 

 

 

 

U nas zarezerwujesz oferty wszystkich największych biur podróży polskich i niemieckich ZAPRASZAMY.