Get Adobe Flash player

 tel. 660704706

 

17-100 Bielsk Podlaski

Kazimierzowska 1a/12

Pon.-Pt. 10-17:30

Sob. 10-14

Realizujemy płatności elektroniczne

 Rezerwując u nas Parking

                GRATIS!!!

Jak rezerwować

Nasz system rezerwacji ofert turystycznych jest bardzo prosty a formy płatności całkowicie bezpieczne. Zachęcamy do rezerwacji naszej oferty w 4 bardzo prostych krokach:

KROK 1 : PRZEGLĄDANIE OFERT

W pola wyszukiwarki wpisz i zaznacz kryteria, które będą pomocne w odnalezieniu odpowiedniej dla Ciebie oferty. By uściślić rodzaj wyjazdu wybierz wyszukiwanie zaawansowane. W takim wypadku wyszukiwanie zostanie poszerzone o rodzaj wyżywienia, konkretną nazwę hotelu, itp. Po uzupełnieniu pól, naciśnij: szukaj.

KROK 2: WYBÓR OFERTY

Na ekranie ukaże się lista ofert, zawężona do wybranych przez Ciebie kryteriów. Poprzez kliknięcie na daną ofertę uzyskasz dostęp do informacji szczegółowych, takich jak: informacje o hotelu, opis pokoi, lokalizacja ,udogodnienia dla dzieci, itp.

KROK 3: REZERWACJA

Ten etap wiąże się z dokonaniem przez Ciebie rezerwacji wstępnej. Na tym etapie nie wiąże się ona jeszcze z żadnymi kosztami. Kiedy klikniesz na pole rezerwuj on-line, wyświetli się na ekranie formularz rezerwacji.  Wypełnij w nim pola dotyczące Twoich danych. W ciągu 1 godzin skontaktuje się z Tobą nasz konsultant, aby potwierdzić dostępność oferty.

W razie pytań proszę o kontakt pod numerem czynnym 24 godziny na dobę 660704706

KROK 4: UMOWA

Po potwierdzeniu wybranej przez Ciebie oferty i sprawdzeniu stanu wolnych miejsc w systemie rezerwacyjnym otrzymasz od Nas na wymieniony w formularzu adres mailowy umowę zgłoszenie. Podpisz ją czytelnie a następnie odeślij na podany przez konsultanta adres e-mail. Następnie, dokonaj zapłaty na nr. rachunku bankowego, który od nas otrzymasz.

Bilety lotnicze oraz dokumenty podróżne/ voucher+ ubezpieczenie/ dostarczymy na wskazany przez Ciebie w formularzu rezerwacji adres domowy. Dokumenty możesz także odebrać w punkcie odpraw na lotnisku.

KROK 5

Życzymy udanej, bezpiecznej podróży!

U nas zarezerwujesz oferty wszystkich największych biur podróży polskich i niemieckich ZAPRASZAMY.